ART / Lithographs / Litograph in colors 14088338
nr 1408 8338
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X: Et Erixson. Signerad, numbered 13/361. Motivet: 42x40, yttermått inklusive ram: 56x60cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 13/361. Motivet: 42x40, yttermått inklusive ram: 56x60cm
SEK 100
Monday July 19 2021
at 19:13:29
19/7 19:07:16
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson